Kontakt os

Krak Media Group

Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.
Se nedenstående kontakt informationer.

ADRESSE

Osvald Helmuths Vej 4
2000 Frederiksberg

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag.Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Anja Kjer

Key Account Manager
Mobile: +45 28 27 02 41
anja.kjer@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Camilla Stoumann

Digital Project Manager
Mobile: +45 28 27 01 80
camilla.stoumann@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Casper B. Petersen

Senior Digital Business Advisor
SEM Specialist
Mobile: +45 28 27 03 47
casper.b.petersen@eniro.com

Michael Kongsted

RTB & Display Solution Specialist
Mobile: +45 27 52 45 33
michael.kongsted@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Dennis Olsen

Developer
Mobile: +45 24 29 98 86
dennis.olsen@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Flemming Holm

Key Account Manager
Mobile: +45 26 36 30 31
flemming.holm@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Henriette Hoff

Head of Sales
Mobile: +45 28 27 03 54
hho@krakmediagroup.dk

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Henrik Viinblad

Traffic
Mobile: +45 28 45 49 03
Henrik.ViinbladMikkelsen@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Jennifer Lehn Pereira

Digital Project Manager
Mobile: +45 28 27 01 20
jennifer.pereira@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Josephine Guttenborg

Social Media Specialist
Tel: +45 88 38 38 00
josephine.guttenborg@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Kenneth L. Jørgensen

Traffic
Mobile: +45 60 37 89 73
kenneth.lykkejorgensen@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Kristine Sofie Jensen

Editor
Tel: +45 88 38 38 00
kristine.jensen@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Martin Rickelt

Salgschef
Mobile: +45 28 27 01 14
martin.rickelt@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Mette Ørum

Campaign Manager
Mobile: +45 28 27 01 92
mette.orum@krakmediagroup.dk

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Sarah Memborg Pahl

Ad Exchange Manager
Mobile: +45 24 29 98 35
sarah.meyermemborg@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Thomas Ø. Sørensen

Digital Campaign Manager
Mobile: +45 51 38 68 09
thomas.ojerson@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Dorte Brockmann

Digital Adviser
Mobile: +45 40 80 08 25
dorte.brockmann@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Rasmus P. Christensen

Digital Adviser
Mobile:+45 42 77 07 53
rasmus.christensen@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Greyci Gonzales Lima

Digital Adviser
Mobile: +45 28 27 02 42
greyci.gonzaleslima@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Julie Jensen

Digital Adviser
Mobile: +45 28 27 02 48
julie.jensen@eniro.com

Vi hjælper små og mellemstore virksomheder med digital markedsføring i en travl hverdag. Du er altid velkommen til at kontakte os ved at ringe eller skrive til os.

Karina K. Linnemann

Business Grafiker
Karina.linnemann@eniro.com